logo

Další služby v Marsa Shagra

Kafetérie

red_sea_diving_safari_cafeteria_and_sunshade_at_marsa_shagra.png

V době 5:30 do 24:00 vám obsluha kafetérie poskytne all-inclusive soft drinky, vodu a teplé nápoje (káva, čaj). Snažíme se o ekologický přístup se sníženou produkcí plastového odpadu. Hosté proto zdarma obdrží jednu plastovou lahev s vodou, kterou si mohou libovolně doplňovat v kterémkoliv zásobním stojanu v areálu. Jako projev podpory projektu, si mohou hosté pořídit plastové lahve RSDS.

Kafetérie také poskytuje další nápoje, svačiny a jiné zboží např.: Kávy - latté, cappuccino, espresso…, dietní nápoje, pivo, čokoládu, brambůrky, zmrzlinu… Tato konzumace bude zapsána na účet, který uhradíte při odjezdu. Kafetérie dále nabízí suvenýry, toaletní potřeby a další zboží. Pokud zde nenaleznete požadované zboží, můžete se obrátit na recepci k zajištění dopravy na místní trh, kde obvykle přijímají cizí měnu, ale pro tento případ je lepší mít sebou egyptské libry.

Bubble Bar

red_sea_diving_safari_bubles_bar_at_marsa_shagra.png

Bubble Bar je ideálním místem pro odpočinek po ponoru a vychutnání svačiny (brambůrky, hranolky…) a dalšího osvěžení. Bar se nachází pod restaurací poblíž stanů a je otevřený od 14:00 do 21:00.

Lze se zde osvěžit lahodným čerstvým ovocem a džusy. Během vychutnávání porce vitamínů si můžete také dopřát osvěžení v podobě léčivého kyslíkového sezení. Dýchání kyslíku je potápěčům doporučováno naším baro-specialistou Hossamem Naseffem, kdy kyslík pomáhá odstranit z krve přebytečný dusík. Kyslík podáváme ve čtyřech příchutích: eukalyptus, levandule, máta a citronela.

Bubble bar je také ideální místo pro prezentace, workshopy, lekce nebo pro skupiny prostě chtějí trávit čas společně.

Nezmeškejte ani filmovou noc, s popcornem zdarma!

Bawadi Bedouin Lounge

red_sea_diving_safari_bedouin_tent_at_marsa_shagra.png

Na pláži se také nachází beduinský stan s útulným posezením, kde můžete užít tradiční nápoje, pivo, víno, a vodní dýmku. Jedná se o výbornou alternativu přeplněným hotelovým diskotékám. Můžete si zde vychutnat klidný večer s rodinou nebo s přáteli a to přímo na pláži.

Masážní stan

red_sea_diving_safari_massage_tent_at_marsa_shagra.png

 

Užijte si relaxační masáž přímo u moře, náš profesionální masér nabízí různé druhy masáží.

  • 30 min "Relaxace chodidel a hlavy"
  • 60 min "Relaxace chodidel a zad/šíje"
  • 60 min "Masáž lávovými kameny"
  • 90 min "Relaxace těla"

·